понеділок, 29 лютого 2016 р.

Іще один альбом із годинником

У моїх запасах заховався невеликий клаптик мішковини. От я і вирішила трохи попрактикуватись із рустикальним стилем. Мій звичний формат: 20*20, сім розворотів, кишеньки, теги, додаткові розвороти. Обкладинку цього разу зробила не м'яку, без синтепону, щоб усе було, так би мовити, максимально грубуватим, в сільському стилі.


Я не робила цей альбом спеціально для якогось завдання у челендж-блогах, а робила його власне для душі, все за своїм смаком. От і вирішила, що така робота, навіть якщо вона не надто досконала(я тільки початківець все ж таки) ідеально підходить для завдання
"Я женщина, а значит..." від ScrapEgo, адже справді відображає моє "я".
Ну і трошки про себе: люблю усе природне, натуральне, старовинне)
Взагалі дуже люблю природу і село. До другої дикретної відпустки працювала бухгалтером у сільському господарстві. Коханий мій - агроном)  також полюбляє природу й по професії своїй багато часу проводить в полі.
Помалу створюємо своє фермерське господарство. Справа просувається повільно, та все ж на місці не стоїть. Будем підносити українське село)
 У планах і придбати будинок в сільській місцевості, щоб бути ближче до природи.
У мої особисті плани входить вдосконалюватись як майстер, вдосконалювати свої роботи. На майбутнє літо обов'язково насушити рослин, щоб потім взимку зробити більше робіт у стилі еко й рустик.
До речі, поки я не знайшла себе(робила суто дитячі роботи) чоловік до моєї творчості ставився досить негативно)))
але змінив свою думку, коли побачив роботи, схожі із цим альбомчиком.

Щодо продукції ScrapEgo - використала клей універсальний та фарбу металік "Антична бронза" - дуже вже хотілось спробувати новий для мене продукт, адже на тижні отримала перше своє замовлення  вашої продукції і дуже задоволена!

Немає коментарів:

Дописати коментар