неділя, 9 липня 2017 р.

Милі дрібнички та вишуканий короб

Продовжую "підтягати хвости" і показую роботи для РОСА,  а саме малесенькі теги - бирки до подарунків чи пакунків із солодощами)
І головним героєм наших мініатюр буде новий чiпборд від ROSA TALENT - у чистому його вигляді.Нам знадобиться:
  • основа - я взяла висічки у формі тегів - вони дуже міцні, приємного крафтового кольору і головне цікавої форми;
  • чiпборд для декорування;
  • клей універсальний;
  • паста структурна, фарба акрилова коричнева(за бажанням) і мастихін;
  • різний декор по темі: квіточки, сизаль, клаптики мережива, вирубка, стрічки та шнурочки - я взяла залишки від великого проекту і успішно їх утилізувала із користю)
  • штампи, чорнила й пудра для ембосингу;
  • плоскі магнітики по кількості тегів.

Теги я запланувала у стилі еко, тому заготовки не фарбувала й нічим не покривала, а одразу взялась за текстуру. Пасту хотілось не білу, а скоріш кавового кольору, тому я додала краплинку коричневої.


Ось така цікава наша структурна паста на вигляд разом із фарбою. 


Наносимо частково на теги. Із самоклеючими трафаретами це одне задоволення - нічого не ковзає, працювати зручно навіть на такому форматі)Результат мене задовільнив повністю.


Далі беремось декорувати: спершу я по краях зробила ембосинг білою пудрою, а потім із різноманітних залишків мережива та квіточок зробила мініатюрні композиції.


Ось таки проміжний результат


Далі одягаємо шнурочки чи стрічки - у мене і те і те є)
І клеємо до зворотньої сторони магніти. Саме так! Я задумувала ці дрібнички як прикраси для найбільш відвідуваного місця в домі) й поселяться вони у домівках моїх любих кумів.


Отже, беремо звичайний крафт-пакунок, трішки прикрашаємо його штампінгом, кладемо всередину домашню випічку(цей пункт найголовніший!) робимо отвори діроколом й скріпляємо пакунок стрічкою з тегом.
І йдемо у гості до кумів, подруг, сестер, батьків...


Що ж... плани на вихідні уже є, а я пропоную роздивитись кожен наш тежик поближче)
Молочного кольору чiпборд став справжньою окрасою цих малюків.Далі іде робота зовсім протилежна у стилі, хоча теж із мереживом)

Давно я не робила нічого суто для себе коханої) прийшла пора виправити це непорозуміння!
От я і вирішила задекорувати коробку для свої дрібниць. Стиль - мій улюблений - темний та лаконічний. Від поєднання чорного й срібла повіває готикою - все як я люблю) Як декор я обрала лише мереживо та чипборд ROSA Talent і трішки ембосингу все тим же сріблом.

Мереживо приклеїла на пофарбовану коробку, зверху чипборд і покрила усе фарбою ще два рази. Потім сухим напиленням нанесла фарбу металік. Результат нагадав мені ефект черненого срібла.


Коробка чимала - 20*20*15 см. Великі фрагменти чипборда зіграли прекрасни тандем із мереживом. Чип міцний і гарно переніс трьохразове покриття фарбою. 

І ще скажу про міцність самої короби і усіх заготовок ROSA Talent. Допоки я не взялась за її декорування - коробка успішно прошла краш-тест - попала моєму хлопчику в руки, адже це чи не найулюбленіша забавка дітей його віку. Отож більше тижня вона служила йому стільцем, сходинкою. По кілька разів тринадцятикілограмовий малюк намагався у неї влізти( що виглядало вкрай кумедно, бо влазив він лише по коліна) і складав туди різні-різні речі. Думала, коробка не витримає.  Проте після конфіскації вона виявилася цілою і неушкодженою, усі стики прилягають щільно. як і раніше) 

Я дуже з цього приводу задоволена і впевнена, що такий короб прослужить у домівці довго-довго.

Дякую за увагу!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар