понеділок, 25 квітня 2016 р.

White Horsе

Чи любите Ви чuтати книжки?
Я - дуже!
Особливе моє захоплення - дмтяча та підліткова література. 
Минуле літо я з дітьми провела у моєї мами. У неї велика домашня бібліотека, де є книги на будь-який смак: від дитячих розвиваючих книжечок до Фрейда, від класичної світової до сучасної української.
Я перечитала велику частину пригодницької літератури, що була у наявності.
Особливо мені полюбився польський автор Сат Ок(Станіслав Суплатович) із книгою "Білий мустанг"
Окрім захоплюючих пригод малих індіанських хлопчиків та прекрасних описів природи у книзі висвітлена болюча тема пригноблення корінного населення, переселення до резервацій, винищення. Все це чудово адаптовано для середньої школи, але все одно болюче зачіпає серце, викликає співчуття й різні суперечливі роздуми. Також у книгу включені легенди різних племен, що переносять читача у чарівниий, дикий світ Заходу. Сподіваюсь, мої хлопчики підростуть і їх також зацікавить ця книга...

Натхненна такою цікавою темою я практично з вересня планувала перетворити свої думки у щось матеріальне. Мені потрібно було пів року(!), щоб зібратись втілити задум. Сам процес не забрав надто багато часу, але потрібен був поштовх: сусідка, знаючи мої захоплення скрапом попрохала щось оригінальне для десятирічного внука. То мав бути особистий щоденник)))
Мені в такому віці  також хотілось мати різні дорослі речі. 
Блокнот я робила за майстер класами із СП "Встречаем весну вместе" у блозі Вероніки та надихнувшись її чарівними роботами.
Ось, що у мене вийшло:Обложка м'яка, із льону. Малюнок акриловими фарбами - це, певне, було найважчим у роботі.
Коника потрібно було малювати без упряжі(індіанці її не використовували), але оговталась я запізно і вирішила залишити як є.Всього три розділювачі із тваринками та три цитати, що, надіюсь, зможуть зацікавити юнака. Спеціально обрала англійську мову - Святослав вчить її поглиблено.
Що на рахунок сторінок - звичайні ліновані(лінії коричнево-зеленого кольору у тон розділювачів) із виділеною верхньою стрічкою для дат і заголовків.


На розділювачах блокнота я використала чипборд із набору етнічний індіанський, що чудово допоміг мені підкреслити основну тематику роботи.
У всіх трьох випадках я його фарбувала акриловими фарбами.


Задание 25 Блокноты и блокнотища от ЧБ Творить. Учиться. Любить.


Завдння квітня Флористичні штампи Use a Floral Stamp від Lesia Zgharda"НЕскрап-бумага" - Тематическое задание от саратовского скрап-клуба

Задание "Воздух" от Scrap Evolution
c чудесеой доской вдохновения.


использовала краски-спреи матовые: крем-брюлемоккооливковый, акриловую краску с эффектом металик антическая бронза, золото.


Использованные материалы: грунт акриловый белый, декоакрил белый снег и черная ночь.5 коментарів:

 1. Надюша, очаровательный блокнот)
  Спасибо что творите со ScrapMir))

  ВідповістиВидалити
 2. Ну как тут устоять, когда столько милых зверушек)). Спасибо от Саратовского скрап-клуба!

  ВідповістиВидалити
 3. Красиво! Спасибо за участие в задании блога "Творить. Учиться. Любить."

  ВідповістиВидалити
 4. Ох, какой альбом!!! Супер просто!
  Спасибо от блога Lesia Zgharda!

  ВідповістиВидалити