субота, 2 січня 2016 р.

Фінал новорічного марафону

Це було надзвичайно цікаве завдання для мене як для починаючого скрапера. Тим більше, що я в грудні вперше замовила матеріали від Фабрики Декору і потрібно було вчитись їх використовувати. А з умовами кожного етапу це було особливо цікаво. Взагалі такі завдання мотивують) Розгоряється бажання творити і практикуватись. Це великий крок до саморозвитку у творчому плані. Я задоволена, що прийняла участь у новорічному марафоні і взагалі, що придбала продукцію ТМ Фабрика Декору.


Тепер коротко про кожен етап марафону

1. Спрей+мереживо


Вийшла у мене така листівочка: спрей використала саморобний(доречі вперше), проте випробувала ще текстурну пасту із мармуровою крихтою, трафарет, рідкі перлини. Усі нові для мене матеріали - працювати з ними надзвичайно сподобалось.
Мережива використала багато і різного - дуже люблю текстильні чи плетені елементи.

2. Текстурна паста та гілочки/шишки


Ну, текстурну пасту для даної листівки я зробила самотужки, але випробовала новий трафарет. Також, як завжди, багато мережива, крафт, частково покритий акриловим грунтом. Та як ОЕ використала мініатюрні шишечки, зібрані й пофарбовані мною давним давно для маминої творчості(вона у мене вчитель молодших класів і образотворчого мистецтва, тож раніше всяке-таке-цікаве-натуральне я збирала їй для виробів, проте дещо вона не використала і люб'язно віддала мені).

3. Дотси/дропси/рідкі перли - рамка


Тег до подарункового пакунку для хлопчика. Окрім ОЕ рідкі перлини я використала ще кришталевий топінг максі, яким заповнила чипборд ялиночки. Взагалі я планувала зробити по усіх етапах листівки, та коханий підкинув ідею: зробити хенд-мейд пакунки на солодощі, а я вже й вирішила обов'язково до пакунків зробити теги з іменіми.
До речі, усі крафт-пакунки з візерунками - акрилові фарби та трафарети або штампи.

Ось так:

4. Бісер/кришталевий топінг - сніжинки


На фото трохи погано видно, та я використала саме кришталевий топінг - дуже сподобався цей матеріал. Як другий ОЕ  у мене плетена гачком сніжинка.

5. Глітер/перламутрова пудра - квітиНа п'ятий етап додала дві роботи: у перші використала глітер та квітку, у другій - перламутрову пудру(я просто від неї у захваті) і квіточки.

6. Пісок/штучний сніг/оксамитова пудра - лісова живність


Ось він - мій улюблений тежик із кумедним оленьчиком. 
Як другий ОЕ використала пісок, що разом із акриловим грунтом, що частково покрив зморщений крафт-папір імітує снігові замети.

7. Трафарет - зірка
На даний етап також додала дві роботи
У перші роботі з трафаретом використала текстурну пасту. Зірку покрила кришталевим топінгом, вона сяє мов крижана, шкода, що фото не передає того блиску. Поряд із рідкими перлами я доліпила звичайні напівперлини іншого кольору. Також не обійшлось без мережива.

У другій роботі також використала текстурну пасту, та замість тега до пакунку вирішила почепити зірку, яку декорувала в улюбленому стилі рустік.

Загалом творити із новими матеріалами мені дуже сподобалось.
І сподобались дітлахам такі пакунки - а це, я вважаю, головне.
Та і листівки виконали своє призначення і знайшли господарів.2 коментарі:

  1. Надя, вы проделали огромную работу, поздравляю вас! Спасибо вам огромное за участие в нашем марафоне! Буде рады видеть вас снова) Команда Фабрика Декору.

    ВідповістиВидалити