пʼятниця, 30 жовтня 2015 р.

Violet eco


Привіт усім!
Мені дуже подобається еко-стиль у скрапбукінгу, а також фіолетовий колір та усі його відтіінки. От я і вирішила поєднати ці два своїх уподобання у листівочці. 
 У нашій великій родині умовно стартує святковий сезон - велика кількість днів народжень родичів припадає саме на листопад-грудень, а далі - святвечір та різдво.  Це час, коли родина часто збирається гуртом у бабусиному домі, де пройшло також і моє дитинство. Змалечку кінець осені та початок зими був для мене особливим часом, магічним.  Дану листівку я підготувала для мами. Сушені квіти, використані для композиції збирав мій старший синочок. От я й вирішила, що мамусі така пам'ятка буде вдвічі приємніша)


 


Листівку я намагалась зробити по скетчу. Це, доречі, перша робота за скетчем.
В завданні "Універсальний скетч №2" від Cherrylana design були вказані  поради по роботі зі скетчем, що дійсно мені були корисними.
12 коментарів:

 1. Надю, дуже гарна листівка! Мені імпонує підібрана гамма кольорів і цей еко стиль добавляє роботі автентичності та шарму... Чудове відображення скетчу, я рада, що мої підказки допомогли! ;) Дякуємо, що береш участь в наших завданнях від Cherrylana Designs! )))

  ВідповістиВидалити
 2. Листівка неймовірна! Таке все справжнє, з патиною часу і з величезною любов'ю! Дякуємо, що надихнулись завданням від Cherrylana designs!

  ВідповістиВидалити
 3. Як гарно вийшло! Гербарій надає роботі витонченості!)
  Дякуємо за участь у завданні від ScrapBox!

  ВідповістиВидалити
 4. Палитра чудесная! Сушеніе цветочки бомбезные и идеально вписались в работу :)
  Спасибо за участие в задании ScrapBox :)

  ВідповістиВидалити
 5. Душевная открыточка! Спасибо, что творите с Донецким Скрапклубом!)

  ВідповістиВидалити